Hakkımda

Pelin Gökgöz Kimdir?

1985 yılında Kırklareli doğumluyum, ilk orta ve lise öğrenimimi doğup büyüdüğüm Kırklareli’nde tamamladım. Okuduğum lise meslek lisesi olduğu için lazer epilasyona yönelik eğitim aldım.pelin

Kırklareli küçük bir şehir olduğu için bu sektörde iş anlamında yer almak oldukça zor oluyor fakat ben şanlı insanlardan olduğum için iş hayatına hemen atıldım diyebilirim. Lazer epilasyon mesleğiyle ilgili okuma isteğim kuzenimden geliyor. Bu mesleği yaptığı dönemlerde ben ortaokulda okuyordum meslek lisesinde okumaya karar verdim. Doğru bir karardı benim için, işimi profesyonelleştirdikten sonra kendime güzellik salonu açmaya karar verdim.

İlk açtığım salon ufak çaplıydı sonrasında büyük azmimle büyüttüm üç katlı güzellik merkezi oldu Kırklareli şehrine böyle büyük bir güzellik salonu gerekliydi bayanlar kişisel bakıma çok önem veriyor doğruda yapıyorlar çirkin bayan yoktur bakımsız bayan vardır tabiri gerçekten doru çünkü insan kendine bakarsa değişikliği kendisi keşfedecektir.

İş kariyerimde hedeflediğim noktaya geldikten sonra evlilik kararı aldım çokta güzel oldu.  Aile kurmaktan kaçınan bir çok insan var bence bu yanlış çünkü sorumluluk almak başarının yarısıdır. Bayanların hep korktuğu şey vardır evlenince kariyerinin sallantıda olduğu aslın da bu çok yanlış hırslı ve güçlü olursa insan hem kariyer yapar hem de evlilik bir de üstüne çocuk yapar. İnsan çalışmayı severse ve kendine güveni olursa bunların hepsi olur.

.