Lazer epilasyon Bingöl

İğneli epilasyon, kılların kalıcı olarak alınmasını sağlayan uygulamalar arasında en eski olanıdır. Neredeyse 100 yıldır kullanılan ve genellikle beyaz ya da sarı tüyler üzerinde etkili olan bir yöntemdir. Bu işlem mutlaka uzman işi bilen doktorlar tarafından uygun koşullar yaratılarak yapılmalıdır. Lazer epilasyon Bingöl merkezi, kıl köklerine çok kuvvetli olmayan bir elektrik akımının iğneyle verilerek kıl kökünün tahrip edilmesi işlemi olduğunu belirtmektedir. Lazer işleminde olduğu gibi iğneli epilasyon seansları da kılın çıkış süresine göre belirlenmektedir.

Lazer epilasyon Bingöl merkezi, teknolojinin ilerlemesi ile ortaya çıkan yeniliklerden faydalanarak iğneli epilasyon tekniğinden sonra, lazerli epilasyon tekniği geliştirildiğini vurgulamaktadır.

Lazer epilasyon Bingöl merkezinde hizmet vermektedir.

Peki, nedir bu lazerle yapılan epilasyon? Şöyle ki lazerli epilasyonun tabi ki iğneli epilasyona göre birçok üstünlükleri vardır. Aynı anda vücudun büyük bir bölümüne epilasyon yaparak çok fazla zaman kaybetmezsiniz. İğneli epilasyondan daha etkili bir uygulamadır. 3 farklı sistemden oluşan lazerli epilasyon işlemi her türden kıl yapısına yönelik hitap edebilmektedir. Bu sistemleri, ND yağ, alexandraite sistem ve diode lazer sistemi şeklinde belirtebiliriz. Bu sistemlerin içerisinde en son yenilikle üretilmiş olan tür diode lazer sistemidir. Koyu ten rengi ya da açık ten rengine sahip olsanız da bu sistemler ile tüylerinizden kalıcı olarak kurtulabilirsiniz. Bu uygulamayı yapan kişilerin mutlaka bu alanda deneyimli olması ve bu lazer aletlerini doğru kullanabilmesi lazım. Bu işi yalnızca ticari amaç için yapan, doktor olmayan birçok kişi merkez açarak eski aletleri kullanmaktadır. Günümüzde artık tercih edilmeyen lazer cihazlarının kullanılması istenilen sonuçları vermemektedir. Eski lazer cihazlarının kullanılması kalıcı sonuçların aksine geçici sonuçlar vermekte ve bazı durumlarda daha fazla kıl çıkmasını sağlayabilmektedir. Lazer epilasyon Bingöl merkezimiz, epilasyon uğruna türlü türlü olumsuzluklar yaşamamak adına mutlaka gideceğiniz merkezin profesyonel, kaliteli ve temiz bir yer olduğundan emin olmalısınız. Kullanılan makinelerde, elde edilen başarı oranı ile yakından alakalıdır. Size eğer eski teknoloji ile uygulama yapılıyorsa bu uygulamadan çok fazla sonuç almanız ya da kalıcı bir sonuç almanız mümkün değildir. Bu tür şeylere çok dikkat etmek gerekir.