Lazer epilasyon Erzincan

Lazer ile yapılan epilasyon tüylerde kurtulmanın en etkin, en sağlıklı ve en kalıcı yollarından biri olmaktadır. Bu uygulamada sonuçların verimliliği kullanılan cihaza, kişi, kişideki kıl yoğunluğuna, uygulamayı yapan kişiye bağlı olmaktadır. Yalnızca ülkemizde değil aynı zamanda tüm dünyada başarı ile uygulanan bir yöntemdir.

Epilasyon ihtiyaciniz icin olan hersey Lazer epilasyon Erzincan.

Her geçen gün bu yöntemin tutulması ile bu işi yapan birçok güzellik merkezi açılmıştır. Tabi ki bu merkezlerin ne derece güvenilir olduğu tartışılır. Epilasyon yaptırmadan önce, gideceğiniz yeri çok iyi araştırmanız gereklidir. Öncelikle size bu işlemi yapacak olan kişinin mutlaka doktor olması gereklidir. Çünkü son yıllarda sağlık bakanlığı tarafından bu işlem in yalnızca işi bilen doktorlar tarafından yapılması gerektiğini belirtmektedir.
Lazer epilasyon Erzincan merkezimiz, lazerli epilasyon sistemleri konusunda her türlü hizmeti veren bu işlemlerin steril koşullarda gerçekleştiği bir sağlık kuruluşudur. Bu uygulama sayesinde hem bayanlara hem de erkekler kıl problemlerine kalıcı çözümler bulmuştur. Sağladığı birçok avantaj vardır. Uygulamaya giderken lazer yapılacak bölgeyi tıraşlama yapmanıza gerek yoktur. İşlem sonrasında tüyler kendi kendine dökülmektedir. Lazer epilasyon Erzincan merkezimizde uygulamaya başlanmadan önce kişinin kıl yapısı ve yoğunluğu incelenir. Bu çerçevede kişide kullanılacak olan lazer aleti belirlenir. 3 farklı sistemden oluşan lazerli epilasyon işlemi her türden kıl yapısına yönelik hitap edebilmektedir. Bu sistemleri, ND yağ, alexandraite sistem ve diode lazer sistemi şeklinde belirtebiliriz. Bu sistemlerin içerisinde en son yenilikle üretilmiş olan tür diode lazer sistemidir. Bu cihaz diğerlerine oranlara daha başarılı ve daha verimlidir. Sağladığı sonuçlar diğer lazer aletlerine göre daha kalıcı olmaktadır. Kişinin cilt yapısı ve kıl yapısı tedavide çok önemlidir. Çünkü lazer epilasyon Erzincan beyaz tenli olan ve kalın kıl yapısına sahip olan kişilerde daha iyi sonuç verebildiğini belirtmektedir. Fakat hamile olan kişilerde, kalp pili olan, sara hastalığı bulunan ve ayva tüye sahip kişilere lazer epilasyon Erzincan bu işlemi uygulamamaktadır.
Tedavi sonrasında kişilerin cilt yapısına göre ciltte kızarıklıklar oluşabilmektedir fakat çok ciddi derecede olmamaktadır. Fakat ciltte kızarıklık oluşması durumunda güneşe çıkılmamasında fayda vardır. Genellikle bu uygulama yaz döneminde pek tercih edilmemektedir.