Lazer epilasyon Karabük

Günlük yaşamda fazlasıyla insanı sıkıntıya sokan kıllardan kurtulmak kadınların olduğu gibi erkeklerinde büyük problemi haline gelmiştir. Lazer sistemi yalnızca epilasyon alanında değil 40 yıldır tıp alanının her bölümünde kullanılmaktadır. Hem bayanlarda hem de erkeklerde son yıllarda en çok rastlanan problemlerden biridir tüylenme sorunu. Bazen genetik olmakla beraber hormonel durumlardan da kaynaklı tüylenme sorunu yaşanmaktadır. Önceleri çok az sayıda kişilerde bu problemlere rastlanırken günümüzde çoğu bayanın kâbusu haline dönüşmüştür. Lazer epilasyon Karabük merkezimiz, bu problemlerin lazer teknolojisinin ortaya çıkması ile ortadan kalktığını belirtmektedir.
Günümüzde doktorlar, tüylenme sorunu yaşayan çoğu kişiye lazerle yapılan epilasyon uygulamalarını önermektedir. Lazer epilasyon Karabük uzmanımız lazerli epilasyon yönteminin 15 yıl içerisinde çok büyük adımlar atarak günümüze kadar geldiğini belirtmektedir. Teknoloji alanında ortaya çıkan yenilikler doğal olarak lazerli epilasyon teknolojisini de her geçen gün daha çok geliştirmektedir.

Lazer epilasyon Karabük en son teknoloji ile hizmetinizdedir.

3 farklı sistemden oluşan lazerli epilasyon işlemi her türden kıl yapısına yönelik hitap edebilmektedir. Bu sistemleri, ND yağ, alexandraite sistem ve diode lazer sistemi şeklinde belirtebiliriz. Bu sistemlerin içerisinde en son yenilikle üretilmiş olan tür diode lazer sistemidir. Bu cihaz diğerlerine oranlara daha başarılı ve daha verimlidir. Sağladığı sonuçlar diğer lazer aletlerine göre daha kalıcı olmaktadır. Merkezimiz, bu cihazın seans sürelerini daha kısa tuttuğunu ve aynı zamanda kişide meydana getirdiği acının daha az olduğunu vurgulamaktadır. Yaklaşık olarak 7 ila 8 seans süresince vücutta istenmeyen kıllardan kurtulabilinmektedir.
Lazer epilasyon Karabük merkezimiz bu teknolojiyi kullanarak minimum sürede tüylerinizden kurtulabileceğini belirtmektedir. Tüylerin yok edilmesi konusunda uygulanan yöntemler arasında en etkin ve en güvenilir olanıdır. Güvenilir olduğu 1997 yılında FDA tarafından da onaylanmıştır.
Vücudun tüm bölgelerine uygulanabileceği gibi çok kısa sürede de bitirilmektedir.
Epilasyon yaptıran kişiler üzerinde yapılan araştırmalar, bu işlemin 35 yaşından sonra daha başarılı olduğunu göstermektedir. Tedavinin etkin bir şekilde ilerleyebilmesi adına seans süresince kesinlikle ağda, cımbız vs gibi klasik epilasyon yöntemlerinden uzak durulmalıdır.
Gebelik ve emzirme dönemlerinde kişinin zarar görmemesi adına tedaviye ara verilmesi gereklidir.